Close

İçerenköy Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl amacı gün içindeki paketlerinizi ivedi 1 şekilde yerine teslim edilebilmektedir. İçerenköy kurye hizmet ile İstanbul içerisinde birbirine uzak yerleri arasında en fazla 3 saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi kargolarınızın teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin verilen mevkiye nakledilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde İçerenköy Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

İçerenköy Kurye olarak normalin dışındaki şartlarda teslimat zamanı mevcut duruma göre en az zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada gönderilerinizin için müşterilerimize İçerenköy Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. İçerenköy kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 64 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların yerine ulaştırılması işidir. İçerenköy Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 16 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre İçerenköy Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. İçerenköy Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları İçerenköy Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, İçerenköy Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı maliyet artıyorsa, İçerenköy Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İçerenköy Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında İçerenköy Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

İçerenköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici şirket yada şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.