Close

İçerenköy Acil Moto Kurye


İçerenköy Acil Moto Kurye

İçerenköy Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize ihtiyaç durumunda mükemmel çözümlerden birisidir.Acilen kargolanması gereken postanız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? ÇabucakÇabucak kurumumuzu arayın! Malınızı olabildiğince kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Göndermek istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Profesyonel, başarılı acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz bölgeye ulaştıralım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için böyle bir uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu düzenlemedir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken teslimatların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve hemen yollanır. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye kargolama vakitleri, en yakın mesafe bölge 30 dk., uzak konum 75 dk. içerisinde verilir. Kargonuz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz postalarınızda geç teslimat olur ise, işletme şirketimiz sorumlu değildir. Lakin teslimatınız fazla acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal kargonun 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür ebattaki teslimleriniz acil moto kurye tarafından teslim alınarak, motosiklet ya da araba ile konuma kargolanır. Günün her saati, gece ve gündüz servis hizmeti uygulamaları da, siz müşterilerimize önemli olumsallık sağlar.
Bilhassa, ilaç işletme şirketleri, hastaneler için de talep edilmesi elzemdir. Bir yandan, seçme hakkınız da vardır. Nasıl, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda iletme gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, sadece dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, saniyelerle yarışır!