Close

İçerenköy Acil Kurye


İçerenköy Acil Kurye

İçerenköy Acil Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HızlıcaHızlıca şirketimizi arayın! Belgenizi olabildiğince yakın vakitte mevkisine gönderelim. Postalamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz semte iletelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için bu şekilde bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun sistemdir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gerekilen teslimlerin söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğru bir şekilde kargolanır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, en kısa mesafe semt 30 dk., ırak semt 75 dk. içinde yollanır. Tesliminiz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, şirketimiz mesuliyet olamaz. Eğer tesliminiz olabildiğince acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal postanın 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!