Close

Hasanpaşa Moto Kurye

Hasanpaşa Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Hasanpaşa moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 30-52 dakika zamanda teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilmektedir. Hasanpaşa moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu konumdan farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vb. gibi belgelerin süratle direk, hiçbir adrese gitmeden gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe 30-52 dakika uzak mesafe 66 yada 80 dakika sürebilmektedir.

Hasanpaşa moto kurye olarak, bir yerden alınarak, farklı bir mevkiye götürülecek olan, motosikletin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Hasanpaşa moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan kargolarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, işleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Hasanpaşa moto kurye, gece kurye servisini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Hasanpaşa moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Hasanpaşa moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Hasanpaşa moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.