Close

Hasanpaşa Kurye

Moto kurye servisinin ana işlevi gün içerisindeki kargolarınızı süratli bir biçimde adresine ulaştırabilmektedir. Hasanpaşa kurye hizmetiyle İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki adresleri arasında en çok 18 saat gibi bir zaman diliminde her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen mevkiye ulaştırılması hemen hemen 3 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Hasanpaşa Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki koşullarda gönderi vakti eldeki koşullara göre kısa sürede yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya gönderilerinizin için müşterilerimize Hasanpaşa Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Hasanpaşa kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 25 ila 65 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların mevkiye götürülmesi işidir. Hasanpaşa Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 17 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Hasanpaşa Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Hasanpaşa Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir  masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Hasanpaşa Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Hasanpaşa Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü maliyet yükseliyorsa, Hasanpaşa Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hasanpaşa Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul ilinin kapsamında Hasanpaşa Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı adrese teslim edilir. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Hasanpaşa Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok 90 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen firma veya kişiye e-mail veya kısa mesaj ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.