Close

Hasanpaşa Acil Moto Kurye


Hasanpaşa Acil Moto Kurye

Hasanpaşa Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde sizlere yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde bizi arayın! Gönderinizi kısa bir zamanda yerine ulaştıralım. Kargolamak istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz adrese kargolayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun düzendir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gereken gönderilerin dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve dosdoğru postalanır. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye teslimat süreleri, yakın mesafe mıntıka 30 dk., en uzak mıntıka 75 dk. içerisinde teslim edilir. Teslimatınız acilse, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olursa, firmamız zeval değildir. Şayet postanız oldukça acil ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlanır. Her şekil boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!