Close

Hasanpaşa Acil Kurye


Hasanpaşa Acil Kurye

Hasanpaşa Acil Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun olan İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde bize ulaşın! Paketinizi yakın bir sürede bölgesine iletelim. Ulaştırmak istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz konuma postalayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için bu düzen hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu uygulamadır.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen iletilerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğruca gönderilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslim vakitleri, kısa mesafe adres 30 dk., en uzak mesafe yer 75 dk. içinde ulaştırılır. İletiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olur ise, kurumumuz yetkili olamaz. Lakin belgeniz olabildiğince çok önemli ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal iletinin 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlanmış olur. Her çeşit ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!