Close

Harem Kurye

Moto kurye hizmetinin ana görevi gün içerisindeki paketlerinizi hızlı 1 şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Harem kurye ile İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en fazla üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Harem Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki durumlarda teslimat vakti mevcut koşullara göre az sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Harem Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Harem kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 16 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların adrese götürülmesi işidir. Harem Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Harem Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Harem Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Harem Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Harem Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı ücret artıyorsa, Harem Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Harem Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul kapsamında Harem Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 4 telefonla yerine getirilir.

Harem Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 90 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici kurum yada şahısa e-posta yada sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.