Close

Harem Acil Moto Kurye


Harem Acil Moto Kurye

Harem Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? DerhalDerhal bizimle irtibata geçin! Kargonuzu en kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Yollamak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz mevkiye gönderelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için böyle bir sistem uygulanmıştır.

27 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken kargoların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve direk ulaştırılır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye götürme zamanları, en yakın yer 30 dk., en ırak adres 75 dk. içerisinde gönderilir. Gönderiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olursa, işletmemiz sorumlu değildir. Eğer evrakınız çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!