Close

Harem Acil Kurye


Harem Acil Kurye

Harem Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? HemenHemen arayın! İletinizi en yakın zamanda semtine teslim edelim. Teslimatını istediğiniz değişik iletilerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle söylediğiniz yere teslim edelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik olmak için bütün şirket, kurum ve kuruluşların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için böyle bir duzen düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu bir sitemdir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gerekilen postaların söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve hemen teslim edilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye gönderme süreleri, en kısa konum 30 dk., uzak bölge 75 dk. içinde kargolanır. Paketiniz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olur ise, işletme şirketimiz mesuliyet olamaz. Şayet gönderiniz oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimatın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!