Close

Harbiye Moto Kurye

Harbiye Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Harbiye moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 30-52 dk. zamanda alınır ve alıcı yere teslim edilir. Harbiye moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir semtteki alıcının adresine nakledilecek olan evrak, dosya, fatura vb. dökümanların süratle direk, hiçbir yere gitmeden teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafe 60-86 dakika sürmektedir.

Harbiye moto kurye hizmetiyle, her hangi bir yerden alınıp, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Harbiye moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Harbiye moto kurye, gece kurye servisini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Harbiye moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Harbiye moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Harbiye moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.