Close

Harbiye Kurye

Moto kurye hizmetinin ana işlevi gün içindeki kargolarınızı süratli bir biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Harbiye kurye ile İstanbuldaki birbirine uzak semtleri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman diliminde her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese teslim edilmesi yaklaşık 10 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Harbiye Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki koşullarda teslimat müddeti mevcut koşullara göre en kısa zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Harbiye Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Harbiye kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 64 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin ikamete ulaştırılması işidir. Harbiye Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 16 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Harbiye Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Harbiye Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Harbiye Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Harbiye Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı ücret artıyorsa, Harbiye Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Harbiye Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Harbiye Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı adrese götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Harbiye Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 100 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici firma yada kişiye e-posta veya sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.