Close

Harbiye Acil Moto Kurye


Harbiye Acil Moto Kurye

Harbiye Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? DerhalDerhal ulaşın! Teslimatınızı en kısa zamanda yerine ulaştıralım. Ulaştırmak istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz adrese postalayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu düzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gereken belgelerin belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğru bir şekilde teslim edilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye gönderme süreleri, en yakın mıntıka 30 dk., ırak mıntıka 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Gönderiniz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olursa, şirketimiz sorumlu değildir. Şayet gönderiniz oldukça acil ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan sizler için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!