Close

Harbiye Acil Kurye


Harbiye Acil Kurye

Harbiye Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HemenHemen iritbata geçin! Postanızı en yakın sürede bölgesine iletelim. Yollamak istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle söylediğiniz konuma gönderelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için böyle bir sistem hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gerekilen dökümanların söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve dosdoğru verilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye yollama vakitleri, en kısa adres 30 dk., en uzak yer 75 dk. içinde postalanır. Paketiniz acilse, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, firmamız mesuliyet olamaz. Lakin paketiniz olabildiğince çok önemli ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlamış olur. Her cins boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!