Close

Haramidere Moto Kurye

Haramidere Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Haramidere moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içinde teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılır. Haramidere moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vs. belgelerin hızla direk, hiçbir adrese uğramadan paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafeye altmış-seksen dakika kadar sürebilmektedir.

Haramidere moto kurye servisiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, farklı bir adrese götürülecek olan, moto kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Haramidere moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işlemleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Haramidere moto kurye, gece kurye servisini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Haramidere moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Haramidere moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Haramidere moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.