Close

Haramidere Kurye

Moto kurye servisinin asıl görevi gün içerisindeki gönderilerinizi ivedi 1 biçimde adresine teslim edilebilmektedir. Haramidere kurye aracılıyla İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere teslim edilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Haramidere Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki durumlarda gönderi süresi eldeki duruma göre en çabuk zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Haramidere Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Haramidere kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 15 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 24 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak teslimatların adrese götürülmesi işidir. Haramidere Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Haramidere Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Haramidere Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Haramidere Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Haramidere Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü maliyet yükseliyorsa, Haramidere Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Haramidere Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul kapsamında Haramidere Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı mevkiye götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 3 telefonla yerine getirilir.

Haramidere Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderen kurum veya şahısa e-mail yada kısa mesaj ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.