Close

Haramidere Acil Moto Kurye


Haramidere Acil Moto Kurye

Haramidere Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? AcilenAcilen firmamızı arayın! Tesliminizi kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Teslimatını istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle dilediğiniz mevkiye teslim edelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için böyle bir duzen uygulanmıştır.

26 saat içinde çözülmesi düşünülür. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu bir düzendir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gereken evrakların dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğruca götürülür. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye iletme zamanları, yakın yer 30 dk., en uzak mesafe adres 75 dk. içerisinde iletilir. Evrakınız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olur ise, kurumumuz zeval değildir. Eğer kargonuz çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanır. Her şekil boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!