Close

Halkalı Acil Moto Kurye


Halkalı Acil Moto Kurye

Halkalı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde özel müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? AcilenAcilen kurumumuzu arayın! Malınızı kısa zamanda yerine ulaştıralım. Yollamak istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle dilediğiniz adrese gönderelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için böyle bir sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. İvmeli olduğu gibi, fiyatı da uyumlu bir düzendir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken teslimatların dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve hemen iletilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye postalama süreleri, yakın mıntıka 30 dk., uzak mıntıka 75 dk. içerisinde verilir. Evrakınız hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olur ise, işletme şirketimiz zeval değildir. Şayet iletiniz çok fazla acil ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!