Close

Hadımköy Moto Kurye

Hadımköy Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Hadımköy moto kuryeye paket verdiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içinde alınır ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Hadımköy moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, gönderen kişinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu adrese nakledilecek olan fatura, evrak, dosya gibi dökümanların hızla direk, hiçbir yere uğramadan gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe 30-52 dk uzak mesafeye altmış ya da seksen dakika kadar sürmektedir.

Hadımköy moto kurye servisiyle, bir yerden alınarak, başka bir adrese götürülecek olan, motosikletin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Hadımköy moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Hadımköy moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Hadımköy moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Hadımköy moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Hadımköy moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.