Close

Hadımköy Acil Moto Kurye


Hadımköy Acil Moto Kurye

Hadımköy Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun olan İstanbul trafiğinde sizlere ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? ÇabucakÇabucak bizi arayın! Gönderinizi olabildiğince kısa vakitte konumuna yetiştirelim. İletmek istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz mevkiye götürelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu uygulama uygulanmıştır.

25 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken gönderilerin istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve dosdoğru kargolanır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, en yakın mesafe yer 30 dk., en uzak adres 75 dk. içerisinde teslim edilir. Kargonuz acilse, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, firmamız sorumlu değildir. Eğer tesliminiz olabildiğince hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!