Close

Hadımköy Acil Kurye


Hadımköy Acil Kurye

Hadımköy Acil Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Araba sorunu? Farklı bir semt? HızlıcaHızlıca bize ulaşın! Paketinizi olabildiğince yakın zamanda semtine teslim edelim. Göndermek istediğiniz değişik iletilerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz yere ulaştıralım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik olmak için bütün şirket, kurum ve kuruluşların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için böyle bir uygulama düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu sistemdir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gerekilen iletilerin söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğruca postalanır. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslimat süreleri, en kısa mesafe konum 30 dk., en uzak mesafe bölge 75 dk. içinde ulaştırılır. Tesliminiz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olur ise, kurumumuz mesuliyet olamaz. Şayet postanız oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimatın 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlamış olur. Her cins boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!