Close

Güngören Moto Kurye

Güngören Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları doğrultusunda uygulamaya çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Güngören moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakın olan kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 41 ya da 40 dakika içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilmektedir. Güngören moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderen müşterinin bulunduğu yerden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vb. gibi belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese sapmadan teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafelere 65 yada 80 dk sürebilmektedir.

Güngören moto kurye olarak, bir adresten alınıp, farklı bir yere ulaştırılacak olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Güngören moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksamayacaktır.

Güngören moto kurye, gece kurye hizmetini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Güngören moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Güngören moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre sms yoluyla bildirilir.

Güngören moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.