Close

Güngören Kurye

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içerisindeki paketlerinizi hızlı 1 şekilde yerine ulaştırabilmektedir. Güngören kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak semtleri arasında en çok üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi kargolarınızın teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye ulaştırılması yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Güngören Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

servisiyle olağanın dışındaki şartlarda gönderi müddeti eldeki duruma göre kısa sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Güngören Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Güngören kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 15 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin mevkiye ulaştırılması işidir. Güngören Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Güngören Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Güngören Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Güngören Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Güngören Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü ücret yükseliyorsa, Güngören Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Güngören Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul ilinin kapsamında Güngören Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı yere teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 3 telefonla yerine getirilir.

Güngören Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen şirket yada kişiye e-mail veya sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.