Close

Güngören Acil Moto Kurye


Güngören Acil Moto Kurye

Güngören Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde bizimle irtibata geçin! Kargonuzu kısa bir sürede adresine teslimatını yapalım. Postalamak istediğiniz farklı postalarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz bölgeye iletelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu hareket edebilmek için bütünüyle işletme, kuruluş ve firmaların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu şekilde bir uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde çözülmesi düşünülür. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun düzendir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gereken kargoların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve direk gönderilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye teslim vakitleri, yakın mesafe bölge 30 dk., en ırak konum 75 dk. içerisinde gönderilir. Teslimatınız acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, işletmemiz zeval değildir. Lakin belgeniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal kargonun 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanır. Her şekil ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!