Close

Güngören Acil Kurye


Güngören Acil Kurye

Güngören Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde arayın! İletinizi yakın bir vakitte mevkisine gönderelim. Kargolamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz semte kargolayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için bu sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu uygulamadır.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gerekilen postaların belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve hemen ulaştırılır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye götürme zamanları, kısa mesafe semt 30 dk., uzak semt 75 dk. içinde kargolanır. İletiniz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olur ise, işletme şirketimiz yetkili olamaz. Eğer evrakınız çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal postanın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlanmış olur. Her çeşit ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!