Close

Güneşli Kurye

Güneşli Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Güneşli Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Güneşli motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. 

 

Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Moto kurye servisinin ana amacı gün içerisindeki kargolarınızı süratli 1 şekilde yerine ulaştırabilmektedir. Güneşli kurye ile İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en fazla 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi kargolarınızın teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye nakledilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Güneşli Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Güneşli Kurye olarak normalin dışındaki koşullarda teslimat müddeti mevcut duruma göre kısa zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya gönderilerinizin için müşterilerimize Güneşli Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Güneşli kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 14 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 23 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin ikamete götürülmesi işidir. Güneşli Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Güneşli Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Güneşli Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Güneşli Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Güneşli Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü maliyet artıyorsa, Güneşli Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Güneşli Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki kargolar için bütün İstanbul ilinin kapsamında Güneşli Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 3 telefonla yerine getirilir.

Güneşli Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla 90 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen şirket yada şahısa e-mail yada kısa mesaj ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır