Close

Güneşli Moto Kurye

Güneşli Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Güneşli moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 41 ya da 40 dakika içerisinde teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilir. Güneşli moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir semtteki alıcının adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, vb. dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere gitmeden paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafelere 60-85 dk sürmektedir.

Güneşli moto kurye hizmetiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, moto kuryenin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan otomobillerimiz mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Güneşli moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksamayacaktır.

Güneşli moto kurye, gece kurye hizmetini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Güneşli moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Güneşli moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Güneşli moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.