Close

Güneşli Acil Moto Kurye


Güneşli Acil Moto Kurye

Güneşli Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? DerhalDerhal firmamızı arayın! Tesliminizi en kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Kargolamak istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz bölgeye kargolayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu sistem ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu bir düzenlemedir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gereken evrakların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğruca verilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye yollama vakitleri, en yakın bölge 30 dk., en uzak mesafe konum 75 dk. içerisinde iletilir. Gönderiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olur ise, kurumumuz sorumlu değildir. Lakin paketiniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal kargonun 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlar. Her tür boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!