Close

Güneşli Acil Kurye


Güneşli Acil Kurye

Güneşli Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HemenHemen bizimle iletişime geçin! Ürününüzü en yakın vakitte mevkisine gönderelim. Ulaştırmak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle söylediğiniz semte postalayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu düzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen paketlerin söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve direk götürülür. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye iletme zamanları, en kısa semt 30 dk., en ırak semt 75 dk. içinde yetiştirilir. Paketiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, işletmemiz mesuliyet olamaz. Eğer kargonuz çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal postanın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlamış olur. Her cins boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!