Close

Gültepe Moto Kurye

Gültepe Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Gültepe moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size yakın olan kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 30-51 dakika içinde teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılmaktadır. Gültepe moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura gibi dökümanların süratle direk, hiçbir yere uğramadan kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafe altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Gültepe moto kurye servisiyle, bir adresten alınarak, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motosikletli kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Gültepe moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik olacak, işleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Gültepe moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Gültepe moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Gültepe moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Gültepe moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye alanında lider olmaktır.