Close

Gültepe Kurye

Moto kurye servisinin asıl işlevi gün içerisindeki paketlerinizi seri 1 biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Gültepe kurye hizmet ile İstanbuldaki birbirine uzak adresleri arasında en fazla üç saat gibi bir vakit arasında her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Gültepe Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Gültepe Kurye servisiyle normalin dışındaki durumlarda teslimat vakti mevcut koşullara göre kısa zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun veya veya tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Gültepe Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Gültepe kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 14 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak teslimatların adrese ulaştırılması işidir. Gültepe Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Gültepe Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Gültepe Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Gültepe Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Gültepe Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü ücret artıyorsa, Gültepe Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Gültepe Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki evraklar için bütün İstanbul kapsamında Gültepe Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı adrese teslim edilir. Gün içinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 3 telefonla yerine getirilir.

Gültepe Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderen firma yada kişiye e-mail veya kısa mesaj ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.