Close

Gültepe Acil Moto Kurye


Gültepe Acil Moto Kurye

Gültepe Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? ÇabucakÇabucak bizimle irtibata geçin! Kargonuzu olabildiğince kısa zamanda yerine ulaştıralım. Teslimatını istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz adrese teslim edelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için böyle bir duzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gereken kargoların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve direk postalanır. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye teslimat süreleri, en yakın mesafe mıntıka 30 dk., en ırak mıntıka 75 dk. içerisinde gönderilir. Kargonuz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olursa, işletmemiz sorumlu değildir. Şayet postanız oldukça acil ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlar. Her tür boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!