Close

Gültepe Acil Kurye


Gültepe Acil Kurye

Gültepe Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HızlıcaHızlıca arayın! İletinizi olabildiğince yakın sürede bölgesine iletelim. İletmek istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz konuma götürelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için bu uygulama hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu sistemdir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gerekilen postaların söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve hemen gönderilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslim vakitleri, en kısa mesafe adres 30 dk., uzak yer 75 dk. içinde kargolanır. Tesliminiz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olur ise, işletme şirketimiz mesuliyet olamaz. Lakin belgeniz olabildiğince çok önemli ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlamış olur. Her cins ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!