Close

Göztepe Moto Kurye

Göztepe Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Göztepe moto kuryeye paket verdiğinizde, size en yakındaki kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal otuz-kırk dk. zamanda alınır ve alıcı mevkiye teslim edilmektedir. Göztepe moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vb. gibi belgelerin hızla direk, hiçbir adrese sapmadan gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-51 dakika uzak mesafeye 65 yada 80 dakika kadar sürebilmektedir.

Göztepe moto kurye olarak, her hangi bir yerden alınıp, farklı bir yere götürülecek olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan arabalarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Göztepe moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Göztepe moto kurye, gece kurye servisini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Göztepe moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Göztepe moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Göztepe moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır.