Close

Göktürk Moto Kurye

Göktürk Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Göktürk moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 30-50 dk. içinde alınır ve alıcı mevkiye teslim edilmektedir. Göktürk moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderen müşterinin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin adresine ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vb. gibi belgelerin süratle direk, hiçbir adrese uğramadan teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafe 65 yada 80 dakika kadar sürebilmektedir.

Göktürk moto kurye olarak, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, farklı bir adrese ulaştırılacak olan, moto kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Göktürk moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Göktürk moto kurye, gece kurye servisini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Göktürk moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Göktürk moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Göktürk moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.