Close

Göktürk Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içindeki gönderilerinizi ivedi 1 şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Göktürk kurye hizmetiyle İstanbul’un birbirine uzak semtleri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi kargolarınızın teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Göktürk Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

olarak olağanın dışındaki durumlarda gönderi müddeti eldeki koşullara göre en az sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya gönderilerinizin için müşterilerimize Göktürk Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Göktürk kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 13 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 22 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların adrese ulaştırılması işidir. Göktürk Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Göktürk Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Göktürk Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Göktürk Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Göktürk Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet yükseliyorsa, Göktürk Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Göktürk Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul kapsamında Göktürk Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı adrese götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 3 telefonla yerine getirilir.

Göktürk Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok 99 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici firma yada kişiye e-posta veya sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.