Close

Göktürk Acil Moto Kurye


Göktürk Acil Moto Kurye

Göktürk Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde firmamızı arayın! Tesliminizi kısa bir zamanda yerine ulaştıralım. İletmek istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz adrese götürelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için bu uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu düzendir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken evrakların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğruca teslim edilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye gönderme süreleri, yakın mesafe mıntıka 30 dk., en uzak mesafe mıntıka 75 dk. içerisinde iletilir. Teslimatınız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olur ise, kurumumuz zeval değildir. Şayet gönderiniz oldukça acil ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlanır. Her şekil ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!