Close

Giyimkent Moto Kurye

Giyimkent Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Giyimkent moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size yakınınızdaki kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içerisinde teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilir. Giyimkent moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir semtteki alıcının bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya vb. dökümanların hızla direk, hiçbir yere sapmadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye 60-85 dakika sürmektedir.

Giyimkent moto kurye servisiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınarak, başka bir yere ulaştırılacak olan, kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Giyimkent moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, işlemleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Giyimkent moto kurye, gece kurye servisini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Giyimkent moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Giyimkent moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Giyimkent moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.