Close

Giyimkent Kurye

Moto kurye servisinin ana görevi gün içerisindeki paketlerinizi süratli 1 biçimde adresine ulaştırabilmektedir. Giyimkent kurye ile İstanbul’un birbirine uzak mevkileri arasında en fazla 3 saat gibi bir zaman diliminde her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen mevkiye nakledilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Giyimkent Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki şartlarda teslimat süresi mevcut şartlara göre en az zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Giyimkent Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Giyimkent kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 62 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların yerine ulaştırılması işidir. Giyimkent Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 14 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Giyimkent Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Giyimkent Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım  masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Giyimkent Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Giyimkent Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü maliyet artıyorsa, Giyimkent Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Giyimkent Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul ilinin kapsamında Giyimkent Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı mevkiye ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Giyimkent Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen kurum yada şahısa e-mail yada kısa mesaj ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.