Close

Giyimkent Acil Kurye


Giyimkent Acil Kurye

Giyimkent Acil Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun olan İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? HemenHemen şirketimizi arayın! Belgenizi en yakın zamanda semtine teslim edelim. Kargolamak istediğiniz değişik iletilerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle söylediğiniz yere kargolayalım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik olmak için bütün şirket, kurum ve kuruluşların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu sistem düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gerekilen teslimlerin söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğru bir şekilde iletilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye postalama süreleri, en kısa konum 30 dk., ırak bölge 75 dk. içinde yollanır. Paketiniz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olursa, şirketimiz mesuliyet olamaz. Şayet iletiniz çok fazla hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal teslimatın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlamış olur. Her cins ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!