Close

Gece Kurye

Mesai saatleri dışında akşam ve gece ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli işleriniz için kullanabileceğiniz gönderi şeklidir. ücretlendirmemiz normal tarifeden yüzde elli fazladır.

Hızla gelişmekte olan ve iş dünyası ile beraber, firma ve kurumlar çalışma saatlerini geç saatlere kadar uzatmak mecburiyetinde kalmış, bu durumda alıcıya ulaşması gereken evrak, bilgi ve dosyaların, kurye servis saatlerinin dışında kalmasına neden olmuştur. İşte böyle ihtiyaçlardan yola çıkarak gece kurye hizmetini faaliyete koyan ve müşterilerinin gönderi gereksinimlerini tutarlılıkla sağlayan firmamız, mesai süresinin bitmesinden sonra uygulamaya koyduğu 7/24 Gece Kurye servisleriyle aralıksız iletişimi başlatmıştır. Bu ihtiyacı bilhassa motorlu ekipleriyle uygulamaya koyan firmamız, siz değerli müşterilerimize hizmette sınır tanımamaktadır ve her türlü gereksinime uygun zengin çözümler sunmaktadır.

Gece kurye, belirlenmiş çalışma saatlerinin haricinde yapılan bir hizmet olduğundan dolayı tabii ki elemanlar ve motorlar için ekstra bir düzenleme yapılmakta, Gece Kuryesi ücretleri hakkında bir artış olmaktadır. Ama yılların tecrübesi ve yerleşmiş hizmet ağıyla yine de müşterilerine nitelikli hizmeti indirimli fiyatlara almak ayrıcalığı sağlayan firmamız bilhassa kurye aboneliği olan müşterilerimize Gece kurye servisinde hayli cazip şartlar sunmaktadır. Ayrıca abone olan müşterilerimiz için yaptığımız ve öncelikli olan  söz konusu hizmetler alternatifinde uygun elemanların bulunması halinde, diğer bütün müşterilere aynı olanakları gece veya gündüz vermektedir.

Diğer yandan, gece kurye servisi yapan elemanlarımız, İstanbul ilimizin trafik kargaşasından etkilenmemekte ve teslimatlarını tam zamanında verilen adrese ulaştırmak için süratli davranmaktadırlar. Ayrıca, gece kuryelerimiz, gönderilerinize çeşiti, ne olursa olsun, gereken itinayı ve hassasiyeti göstermektedirler. Gönderilerinize siz müşterilerimizin gösterdiği ihtimamı gösteren ve zamanında hizmet anlayışıyla hizmet sağlayan gündüz ya da gece kurye uygulamalarıyla karşınızda bulunan kurye fırsatlarından faydalanmak ve gönderileri sağlıklı bir biçimde alıcıya ulaştırmak için geç kalmadan arayın!

Acilen gelişen kurye gereksinimlerinizi beklemeden sizden alıp, emniyetle teslim ediyoruz. Gece kurye servisimizle teslimat yapıldıktan hemen sonra teslim bilgileri e-posta yoluyla tarafınıza bildirilir.

Gönderileriniz 20-75 dk. içinde İstanbul ili sınırlarında verdiğiniz adrese teslim yapılmaktadır. Elbette, alıcının bulunduğu adresin mesafesi, trafik ve hava koşulları, teslimat zamanında etkili olan unsurlardır.

Acele gönderinizi gece saat kaçta olduğu önemli değildir, derhal bizi telefonla arayarak, bildirebilir, çözümün bir parçası olmaya her zaman hazırız. Gece kuryelerimiz acil olan gönderiyi alıp, hemen servise başlar.