Close

Gebze Kurye

Gebze Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Gebze Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Gebze motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye hizmetinin asıl amacı gün içindeki kargolarınızı hızlı bir şekilde yerine teslim edilebilmektedir. Gebze kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en çok 16 saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Gebze Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Gebze Kurye olarak olağanın dışındaki koşullarda gönderi zamanı eldeki duruma göre en çabuk sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Gebze Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Gebze kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 23 ila 63 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların yerine götürülmesi işidir. Gebze Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 15 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Gebze Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Gebze Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Gebze Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Gebze Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı maliyet yükseliyorsa, Gebze Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Gebze Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Gebze Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı yere teslim edilir. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Gebze Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 99 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici şirket veya kişiye e-posta veya sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.