Close

Gebze Acil Kurye


Gebze Acil Kurye

Gebze Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çok çabukÇok çabuk bize ulaşın! Paketinizi yakın vakitte mevkisine gönderelim. Yollamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle istediğiniz semte gönderelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için böyle bir sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu bir uygulamadır.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gerekilen iletilerin istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğruca kargolanır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, kısa semt 30 dk., en uzak mesafe semt 75 dk. içinde ulaştırılır. Postanız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olur ise, kurumumuz yetkili olamaz. Eğer tesliminiz olabildiğince acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal postanın 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanmış olur. Her çeşit boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!