Close

Gaziosmanpaşa Moto Kurye

Gaziosmanpaşa Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Gaziosmanpaşa moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 30-50 dk. içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilir. Gaziosmanpaşa moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir semtteki alıcının bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura vb. dökümanların süratle direk, hiçbir yere sapmadan paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe 30-51 dk uzak mesafe 60-85 dakika kadar sürmektedir.

Gaziosmanpaşa moto kurye olarak, bir yerden alınıp, başka bir yere ulaştırılacak olan, motosikletin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Gaziosmanpaşa moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bize 3 yada 3 gün önceden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Gaziosmanpaşa moto kurye, gece kurye servisini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Gaziosmanpaşa moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Gaziosmanpaşa moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Gaziosmanpaşa moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.