Close

Gaziosmanpaşa Acil Moto Kurye


Gaziosmanpaşa Acil Moto Kurye

Gaziosmanpaşa Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde sizlere yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? DerhalDerhal bizi arayın! Gönderinizi en kısa zamanda yerine ulaştıralım. Göndermek istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz adrese ulaştıralım.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için böyle bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken gönderilerin belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve dosdoğru iletilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye postalama süreleri, en yakın mıntıka 30 dk., en uzak mıntıka 75 dk. içerisinde teslim edilir. Gönderiniz acilse, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olursa, firmamız sorumlu değildir. Şayet iletiniz çok fazla acil ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!