Close

Gaziosmanpaşa Acil Kurye


Gaziosmanpaşa Acil Kurye

Gaziosmanpaşa Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize ihtiyaç durumunda mükemmel çözümlerden birisidir.Acilen kargolanması gereken postanız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HemenHemen bize ulaşın! Paketinizi en yakın sürede bölgesine iletelim. Postalamak istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Profesyonel, başarılı acil moto kuryelerimizle söylediğiniz konuma iletelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu şekilde bir uygulama hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu bir sitemdir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gerekilen iletilerin söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğruca yollanır. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye kargolama vakitleri, en kısa adres 30 dk., en uzak mesafe yer 75 dk. içinde ulaştırılır. Paketiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz postalarınızda geç teslimat olur ise, kurumumuz mesuliyet olamaz. Lakin teslimatınız fazla önemli ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins ebattaki teslimleriniz acil moto kurye tarafından teslim alınarak, motosiklet ya da araba ile konuma kargolanır. Günün her saati, gece ve gündüz servis hizmeti uygulamaları da, siz müşterilerimize önemli olumsallık sağlar.
Bilhassa, ilaç işletme şirketleri, hastaneler için de talep edilmesi elzemdir. Bir yandan, seçme hakkınız da vardır. Nasıl, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda iletme gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle birlikte harekete geçer, sadece dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, saniyelerle yarışır!