Close

Gayrettepe Moto Kurye

Gayrettepe Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Gayrettepe moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size yakın olan kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içerisinde alınır ve alıcı mevkiye ulaştırılır. Gayrettepe moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin bulunduğu konumdan farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vs. belgelerin hızla direk, hiçbir adrese gitmeden kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafeye altmış-seksen dk sürebilmektedir.

Gayrettepe moto kurye hizmetiyle, bir adresten alınarak, farklı bir mevkiye götürülecek olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Gayrettepe moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, işlemleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Gayrettepe moto kurye, gece kurye servisini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Gayrettepe moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Gayrettepe moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Gayrettepe moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.