Close

Gayrettepe Kurye

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içerisindeki paketlerinizi süratli 1 biçimde adresine teslim edilebilmektedir. Gayrettepe kurye aracılıyla İstanbul içerisinde birbirine uzak adresleri arasında en çok üç saat gibi bir vakit arasında her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Gayrettepe Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

servisiyle olağanın dışındaki koşullarda gönderi zamanı eldeki şartlara göre en kısa sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Gayrettepe Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Gayrettepe kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 13 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak teslimatların yerine ulaştırılması işidir. Gayrettepe Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Gayrettepe Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Gayrettepe Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Gayrettepe Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Gayrettepe Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü ücret yükseliyorsa, Gayrettepe Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Gayrettepe Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul ilinin kapsamında Gayrettepe Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 3 telefonla yerine getirilir.

Gayrettepe Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 90 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderen kurum veya şahısa e-mail yada sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.