Close

Fulya Moto Kurye

Fulya Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Fulya moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içerisinde alınır ve alıcı yere ulaştırılmaktadır. Fulya moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya gibi dökümanların hızla direk, hiçbir yere gitmeden kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafeye altmış ya da seksen dk sürmektedir.

Fulya moto kurye servisiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, moto kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Fulya moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Fulya moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Fulya moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Fulya moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Fulya moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.