Close

Fulya Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl görevi gün içindeki kargolarınızı ivedi 1 biçimde adresine teslim edilebilmektedir. Fulya kurye hizmet ile İstanbul’un birbirine uzak semtleri arasında en fazla 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese nakledilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Fulya Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki koşullarda teslimat vakti mevcut şartlara göre az zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Fulya Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Fulya kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 12 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 21 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların mevkiye ulaştırılması işidir. Fulya Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Fulya Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Fulya Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Fulya Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Fulya Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı maliyet artıyorsa, Fulya Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Fulya Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Fulya Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı mevkiye ulaştırılır. Gün içinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 3 telefonla yerine getirilir.

Fulya Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 98 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici kurum yada şahısa e-posta yada sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.